Засідання колегії Держархіву

30 березня 2018 року відбулось засідання колегії Держархіву Хмельницької області з порядкомденним:

  1. Про стан виконання наказів Державного архіву Хмельницької області за 2017 рік.
  2. Про роботу із зверненнями громадян у Держархіві області за 2017 рік.
  3. Про формування списків юридичних осіб-джерел формування НАФ в Державному архіві Хмельницької області та архівних відділах райдержадміністрацій та міських рад.
  4. Про атестацію робочих місць в Державному архіві Хмельницької області.
  5. Про стан виконавської дисципліни та організацію виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голови облдержадміністрації у 2017 році.
2018-03-30

Підписання угоди про співпрацю Інституту національної пам’яті Польщі та державних архівів

З 25 по 28 березня 2018 року Директор В. Байдич в складі керівників архівних установ Хмельницької, Вінницької та Одеської областей перебував в Польщі на запрошення Інституту Національної Пам'яті. Відбулись зустрічі з керівництвом архіву та ІНП, ознайомлення з роботою репрографічного залу, і т.д., урочисте підписання угоди про співпрацю по виконанню спільного проекту оцифруваання документів ДаХмо за темою “Історія репресій проти поляків на Поділлі і створення з них фонду для коритсування” – (Зупинка історії в освітньому центрі ІНП ім. Я.Куртики), прес-конференція, відвідування Музею проклятих солдатів. В квітні цього року Держархіву буде поставлено відповідне обладнання.

Крім цього буде підготовлене наукове видання та оприлюднено в мережі інтернет вибраних оцифрованих документів на сайтах відповідних сторін.

 

2018-03-25

Cемінар у Хмельницькій митниці

15 березня 2018 року заступником директора архіву-начальником відділу організаційно-аналітичної роботи архіву Катериною Бурдуваліс проведено семінар у Хмельницькій митниці на тему: “Нормативно-правове, науково-методичне та інформаційне забезпечення організації архівної справи та діловодства у Хмельницькій митниці ДФС.”

Головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Валентина Мірчук надала практичну допомогу з підготовки документів до передавання в архівну установу.

На семінарі були присутні 42 слухачі з усіх підрозділів обласної митниці.

2018-03-15

Колегія Державної обласної адміністрації

01 березня 2018 року директор Держархіву області – Байдич Володимир Григорович взяв участь в розширеному засіданні колегії Державної обласної адміністрації.

2018-03-01
1 | 2 | 3 > >>