ПОДІЛЬСЬКА СТАРОВИНА

В липні місяці вийшов перший номер часопису Державного архіву Хмельницької області «Вісник Державного архіву Хмельницької області «ПОДІЛЬСЬКА СТАРОВИНА».

Слід зазначити, що журнал виходить вперше за всю історію архівної установи. Виходу журналу передувала майже піврічна робота членів редакційної колегії, працівників архіву та видавця.

Засновниками журналу стали: Державний архів Хмельницької області, Хмельницька обласна громадська організація архівістів та дослідників Поділля та Південно-Східної Волині «Поклик віків», «Архівні інформаційні системи», м. Київ, Люблінський католицький університет імені Яна Павла ІІ (Польща), Меморіальний музей пам'яті жертв Голокосту в Вашингтоні (США), Польська академія знань (Польща) та Хмельницький інститут соціальних технологій Університету «Україна»

До складу редакційної колегії журналу увійшли відомі науковці України, США та Польщі.

В першому номері журналу опублікували свої наукові дослідження 54 автори з різних регіонів України. Статті розміщено в розділах: „Історичні дослідження”, „Джерела та історіографія”, „Архівні установи та підготовка фахівців з архівознавства”, „Видатні постаті”, „Огляд фондів особового походження”, „Премії та нагороди”, „Унікальні документи”.

Наступний номер журналу планується підготувати до 95 річчя архівної справи на Хмельниччині.

Видання розраховане на істориків, науковців, архівістів, краєзнавців, викладачів, студентів, учителів, усіх, хто цікавиться історією архівної справи та історією України.

 

    

2017-07-27