СЕМІНАР У ДАРО

03 жовтня 2019 року заступник директора Держархіву області Катерина Бурдуваліс та провідний спеціаліст відділу організаційно-аналітичної роботи Держархіву області Лілія Тараненко взяли участь в семінарі-нараді працівників архівних установ, який проводився на базі Державного архіву Рівненської області у рамках проекту ,,Модерний архів” програми Українського культурного фонду ,,Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти”.

,,Дякуємо колегам за теплу зустріч, за те, що поділилися досвідом, вражені майстер-класом з проведення генеалогічних досліджень. Була дуже цікава дискусія, тож сподіваємося на плідну співпрацю”, - наголосила заступник директора Держархіву Хмельницької області Катерина Бурдуваліс.

 

 

 

 

2019-10-03

квест з патріотичного виховання

27 вересня 2019 року на базі Держархіву області відбувся квест з патріотичного виховання на тему: ,,Україна ― Хмельниччина: усі велика родина” з учнями СЗОШ № 30, приурочений до Дня міста Хмельницького.

 

 

 

 

2019-09-27

презентація збірника документів ,,Проскурівський погром 1919 року у документах: міфи та реальність

27 вересня 2019 року в Держархіві області відбулась презентація збірника документів ,,Проскурівський погром 1919 року у документах: міфи та реальність".

Складається збірник документів із вступної статті «Трагедія двох народів, а урок для всіх сущий», автором якої є доктор історичних наук, професор – Володимир Сергійчук. Матеріали згруповані по розділах:документи періоду УНР, матеріали радянської доби, свідчення українських, російських, єврейських та зарубіжних авторів. В додатках подано список осіб єврейської національності, які були вбиті та померли від ран під час погрому, списки поранених та постраждалих осіб, які перебували на лікуванні в Проскурівській єврейській лікарні під час погрому вм. Проскурові та список осіб єврейської національності, які одержали поранення та знаходилися на лікуванні в перевˊязочному пункті й списки осіб, які постраждали від погрому та лікувалися стаціонарно і амбулаторно в Проскурівській єврейській лікарні.

Видання є першою спробою правдиво та не заангажовано висвітлити недосліджені події лютого 1919 року.

Над створенням збірника працювали: Володимир Сергійчук – д.і.н., пофесор Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка; Олександр Завальнюк – д. і. н., професор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка; Володимир Байдич – к. і. н., директор Держархіву Хмельницької області; Юрій Олійник – к. і. н., начальник відділу інформаційних технологій Держархіву Хмельницької області; Віталій Галатир – к. і. н., головний науковий співробітник Держархіву Хмельницької області.

 

 

 

 

 

 

 

 

2019-09-27

засідання колегії

26 вересня 2019 року відбулося засідання колегії Державного архіву Хмельницької області з порядком денним:

1. Про результати тематичної перевірки архівних установ Кам’янець-Подільського району  з обліку документів НАФ та з кадрових питань особового складу.

2. Про результати тематичної перевірки архівних установ Чемеровецького району з питань використання інформації документів.

3. Про виконання наказу директора Держархіву області від 01.10.2018 року ,,З оголошення рішення колегії ,,Про стан виконання законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи в архівних установах Ізяславського району”.

4. Про Про виконання наказу директора Держархіву області від 01.10.2018 року ,,З оголошення рішення колегії ,,Про результати комплексної перевірки архівних установ Славутського району”.

5. Про стан виконання антикорупційного законодавства, актів і доручень Президента України щодо реалізації державної кадрової політики в Державному архіві Хмельницької області.

6. Про підсумки роботи архівних установ області за І  півріччя 2019 року.

 

2019-09-26
1 | 2 | 3 > >>