День благоустрою

24 квітня 2019 року працівники архіву провели День благоустрою на прилеглих територіях обох корпусів.

 

 

    

 

   

 

2019-04-24

облагородження території

 

23 квітня 2019 року архівісти області взяли участь в облагородженні території Хмельницького аеропорту.

 

   

 

   

 

   

2019-04-23

семінар-практикум

18 квітня 2019 року в Державному архіві Хмельницької області відбувся семінар-практикум з працівниками діловодних та архівних служб підприємств, установ і організацій — джерел формування НАФ ,,Порядок і критерії проведення експертизи цінності та якості впорядкування документів НАФ”.

Слухачі мали можливість ознайомитися з такими темами: ,,Нормативно-правове, науково-методичне та інформаційне забезпечення розвитку архівної справи та діловодства в установах, організаціях, підприємствах різних форм власності”; ,,Номенклатура справ – етапи її створення та подання на розгляд ЕПК Державного архіву Хмельницької області”; ,,Забезпечення збереженості документів та порядок передавання архівними підрозділами підприємств, установ, організацій документів НАФ на постійне зберігання”; ,,Дослідження документів НАФ Державного архіву Хмельницької області за персональними запитами” та ін.

По завершенню семінару начальник відділу інформаційних технологій Юрій Олійник провів екскурсію постійно діючими виставками обласного архіву.

 

   

 

   

 

2019-04-18

вручення подяки

18 квітня 2019 року заступник директора архіву Катерина Бурдуваліс вручила подяку студентам Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії за проходження виробничої практики.

Керівництво Державного архіву Хмельницької області висловлює щиру подяку керівнику та колективу Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії за допомогу обласному архіву у прийманні і впорядкуванні документів та майбутніх висококваліфікованих  спеціалістів.

 

   

 

2019-04-18
1 | 2 | 3 > >>